• Čeština
  • Polski
  • English
baner (4)
previous arrow
next arrow

POLECO 2025 – děkujeme za setkání a inspirativní rozhovory!

3 listopadu, 2025

Ve dnech 14.–16. října 2025 jsme měli tu čest zúčastnit se veletrhu POLECO v Poznani – jedné z nejdůležitějších akcí věnovaných ochraně životního prostředí a cirkulární ekonomice.

Náš stánek byl velmi oblíbený, zejména v rámci projektu RE-ELECTRO 4 LIFE, který umožňuje bezplatný sběr elektronického odpadu z celého Polska, ale objevilo se také mnoho otázek ohledně naší nejdůležitější služby, tedy regenerace chladiva.

Byly to tři intenzivní dny plné zajímavých rozhovorů, nových kontaktů a výměny zkušeností. POLECO je také skvělou příležitostí dozvědět se o dalších iniciativách a technologiích, které stejně jako naše aktivity přispívají k ochraně životního prostředí a snižování odpadu.

Děkujeme všem, kteří navštívili náš stánek – váš zájem a odhodlání nám dávají motivaci pokračovat v práci!

#POLECO2025 #Reelectro #Elektroodpady #OchronaŚrodowiska #GospodarkaObieguZamkniętego #Recykling #Ekologia #Sustainability